LV / RU      

Zemes tauku izvilkums. CENA 25 eiro. 0,5l.


Šo sēni var pielietot:

metastāžu profilaksei un pret ļaundabīgo audzēju recidīva. Kopā ar staru un ķīmijterapiju, sieviešu līnijas onkoloģisko saslimšanu ārstēšanai;
Lai paaugstinātu imunitāti, īpaši gadījumos, ja tā ir novārgusi;
Pateicoties sēnē esošiem fito-steroīdiem, sēni plaši pielieto vīriešu nespēka un onkoloģisko saslimšanu ārstēšanā;
Lai sakārtotu sievietes hormonālos traucējumus, ārstētu cistas, leiomiomas un fibrocistisko mastopātiju;
Mazina psiholoģisko spriedzi.
Parastie zemestauki onkoloģijas gadījumā

Fungoterapija ir viena no tautas medicīnas nozarēm, kura ir specializējusies uz ārstēšanos ar sēņu preparātiem. Japānas pētnieki ir noteikuši, ka daudzās ārstnieciskajās sēnēs ir sastopami polisaharīdi, kuri stimulē organismā perforīna izstrādi (īpatnēja olbaltumviela). Perforīns pieskaitāms leikocītu grupai- dabīgi “slepkavas”, kuri iekļūst vēža šūnu citoplazmā un šūnu nogalina. Zemestauki ir viena no sēnēm, kurā polisaharīdi ir lielā daudzumā.

Fungoterapijas metodes ir lietojamas arī ķīmijas un staru terapijas laikā. Sēnes ne tikai nogalina vēža šūnas, bet arī stiprina imūnsistēmu un mazina sāpes, kas nav mazsvarīgi onkoloģijas gadījumā.

Slimības, kuras saistās ar vielmaiņas traucējumiem
Parastie zemestauki pateicoties savam ķīmiskajam sastāvam, spēj palīdzēt vairogdziedzera slimību gadījumā- gan pazeminātas, gan paaugstinātas funkcionalitātes gadījumā, palīdz uzsūkties mezgliem vairogdziedzerī, palīdz novērst novirzes endokrīnajā sistēmā.

Zemestauku preparāti palīdz atbrīvoties no dažādiem uzaugumiem, sabiezinājumiem, tūskas, papilomas vīrusa, polipiem, izvada no organisma lieko holesterīnu, pateicoties, kam mazinās arteriālais asinsspiediens.

Pateicoties vielmaiņu regulējošais funkcijai zemestaukus var lietot gan pirmā tipa, gan otrā tipa diabēta ārstēšanai. Protams, paralēli zemestaukiem ir vērts palietot arī atbilstošus augus un ievērot diētu, piemēram, diabēta gadījumā lietot arī topinambūrus.

Vīrusu un infekcijas slimības

Parastos zemestaukus var lietot arī vīrusu un infekciju gadījumā, piemēram, lai ārstētu gripu, hepatītu, herpes, pat Hiv gadījumā sēne sniegs palīdzību.

Parastie zemestauki ir dabīgs antibiotiķis, kas stiprina un stimulē imūnsistēmu, ārstē bakas, vējbakas, respiratorās un baktēriju radītās slimības.

Sirds un asinsvadu slimības
Parastie zemestauki sirds slimību ārstēšanai ir noderīgi. Zemestauku preparāti palīdz no asinsvadiem izvadīt lieko holesterīnu, tādi attīrot asinsvadus un atbrīvojot no aterosklerozes, hipertonijas. Tam nepieciešams, lietot pa vienai ēdamkarotei izvilkuma, divas reizes dienā, pirms ēšanas.

Zemestauki palīdz ārstēt arī tromboflebītu un varikozo vēnu paplašinājumus. Šim nolūkam zemestaukus preparātus lieto gan iekšķīgi, gan ārīgi.

Gremošanas trakta slimības
Kā senatnē, tā arī šodienā medicīnas pārstāvji uzskata, ka daudz slimību pie mums nonāk tieši caur gremošanas traktu- nepareizs uzturs. Parastie zemestauki šādos gadījumos lieti noder, jo spēj palīdzēt pie plaša spektra gremošanas trakta problēmām. Zemestauki spēj lieliski ārstēt kuņģa, aknu iekaisumus, zarnu un kuņģa čūlas, sāpes vēderā, disbakteriozi, aknu, aizkuņģa dziedzera un žultsceļu slimības.

Šo problēmu gadījumā un arī aknu cirozes, zarnu polipu, barības nesagremošanās, gremošanas trakta onkoloģijas gadījumā, lieto zemestaukus izvilkumus un citus tās preparātus.

Balsta un kustību aparāta slimības
Zemestaukiem piemīt pretiekaisuma un atjaunojošas īpašības. Šādos gadījumos lieto zemestaukus uzlējumus, pulverus, sulu un ziedes. Ar zemestaukiem ārstē artrītus, artrozes, podagru, osteohondrozi, koksartrozi un citas locītavu slimības.

Saaukstēšanās slimības
Ar zemestaukus preparātiem var lieliski ārstēt saaukstēšanās slimības, kā rinītu, klepu, gripu, angīnu un bronhītu. Pat pašu spēcīgāko klepu ir iespējams izārstēt 3-5 dienās.

Urīna izvades sistēmas slimības
Ar parastajiem zemestaukiem ārstē nieru un urīnpūšļa iekaisumu, atbrīvo nieres no dažādiem cistveidīgiem veidojumiem un urīnpūsli no polipiem. Zemestauki ārstē arī apslēptās vīriešu un sieviešu dzimumorgānu sistēmas slimības.

Kas ir ne mazāk svarīgi, parastie zemestauki ir ieguvuši sev afrodoziaka nozīmi. Šāda iedarbība ir vērojama gan vīriešiem, gan sievietēm. Turklāt šajā plānā zemestauki iedarbojas ne kā ķīmiski preparāti, bet maigi, ilglaicīgi un stabili.

Tāpat arī ja lietosiet šo sēni citām vajadzībām, ir jārēķinās, ka palielināsies seksuālā ieinteresētība.

STS slimības un dzimumorgānu saslimšana
Parastie zemestauki stiprina dzimumorgānu funkciju, tāpēc to bieži lieto impotences un frigiditātes ārstēšanā. Ar zemestaukus preparātiem var arī gūt lieliskus panākumus ārstējot neauglību, gan vienam, gan otram dzimumam- īpaši to savienojot ar dažādām zāļu tējām.

Ādas slimības
Parastos zemestaukus plaši pielieto dažādu ādas slimību ārstēšanā. Piemēram, lai ārstētu ādas vēzi vai melanomu, ir nepieciešams izmantot koncentrētu izvilkumu (100gr. svaigas sēnes uz 200ml. šņabja), papildinot šo ārstēšanos ar ārīgi lietojamiem zemestauku līdzekļiem- sula, ziede. Lai ārstētu citas ādas slimības var lietot tādas pašas koncentrācijas izvilkumu, tikai droši var izmantot arī izšķīlušās sēnes. Vienkārši izšķīlušās sēnes pēc smaržas mežā ir ievērojami vieglāk atrast.

Zemestauku preparātus lieto, ādas alerģisku reakciju, niezes, brūču un čūlu, karpu, sēnīšu infekciju (dermatomikozes un kandidozes), rozes ādas iekaisuma, trofisko čūlu, apsaldējumu, apdegumu, kukaiņu koduma, izgulējumu ārstēšanai, protams, arī citu ādas slimību ārstēšanai.

Sieviešu slimības
Daudzas sieviešu slimības arī ir ārstējamas ar zemestaukus preparātiem. Pamatā zemestaukus lieto, lai ārstētu sieviešu bakteriozes, apslēptās dzimuma infekcijas, olnīcu iekaisumu, lai uzsūktos cistas, miomas, fibromiomas, dzemdes kakla eroziju.

Zemestauku preparāti palielina arī piena daudzumu barojošām sievietēm, taču šo sēni nedrīkst lietot grūtniecības laikā, jo var izraisīt spontāno abortu.Parastos zemestaukus ir praktiski lietot arī profilaktiskos nolūkos pret dažādām audzēju un sirds slimībām, lai stiprinātu imunitāti, sakārtotu dažādas organisma sistēmas un uzlabotu savu pašsajūtu. Katram ir zināms, ka vieglāk ir slimību neielaist, kā pēc tam to ārstēt.

Var rasties sajūta, ka šajā tekstā es aprakstu kārtējo panaceju pret visām slimībām un zūd ticība, ka viena sēne uz ko tādu ir spējīga. Īstenībā ir daudz slimību, kuras neārstē ar zemestaukiem, piemēram, to nelieto nervu sistēmas slimību ārstēšanā, ar to neārstē bērnus. Tāpat ar tās palīdzību nevar izārstēt arī visas pieminēto sistēmu slimības, jo šī sēne vēl aiz vien tiek pētīta un noteikta tās vērtība. Galvenā tās darbības sfēra ir tā, ka šī sēne spēj uzlabot organisma funkcionalitāti un pateicoties šim procesam, organisms pats izārstē sevī dažādas novirzes, tāpēc arī tā ir tik unikāla. Zemestauki nav zāles, kura darbojas tieši uz konkrētu slimību vai orgānu, bet tā iedarbojas uz organismu kopumā.

Šajā rakstā es minu puslīdz visu to informāciju, kura ir apstiprināta no zinātnieku puses, ar pētījumu palīdzību. Taču ne uz visām slimībām šī sēne ir notestēta un tās darbības spektrs ir ievērojami lielāks un tautas medicīnā tās pielietojums ir daudzkārt plašāks.

Nav ieteicams lietot
Zemestauku preparātiem nav novērotu blakņu, neskaitot individuālu nepanesamību pret konkrēto sēni un tās preparātiem. To neiesaka lietot bērniem, kuri jaunāki par 12 gadiem un grūtniecēm (iekšķīgi), kā arī cilvēkiem ar atrofētu aizkuņģa dziedzeri.

Bērniem parasti var rasties problēmas ar tās sagremošanu, savukārt, grūtniecēm tā var iedarboties abortatīvi.

Blaknes ir novērotas reti, taču tās lietošanas sākumā var būt pastiprināta miegainība, raisīt vieglu caureju vai tieši pretēji radīt nelielus aizcietējumus. Dažkārt, var būt arī slimīgas izpausmes, jo notiek organismā izmaiņas un tās notiek caur nepatīkamiem stāvokļiem, bet bīties no šiem stāvokļiem nevajag, bet uz laiku samazināt lietošanas devas un biežumu. Drīzumā šie simptomi izzudīs.
Atstāj ziņu/jautājumu
* Vārds
Uzvārds
* Telefons
E-pasts
- vēlos saņemt atbildi e-pastā
- vēlos saņemt atbildi pa telefonu
Piezīmes